Komentarze i oceny [69]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI
DOMOWE I DJ
SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE
SŁUCHAWKI
PROFESJONALNE I
MULTIMEDIALNE
MIKROFONY
PRZEWODOWE
MIKROFONY
BEZPRZEWODOWE
AKCESORIA
DO
SŁUCHAWEK
.::  START  :: PROMOCJE ::   ::   ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE


Powiększ zdjęcie nr 2
[ N20 silver ]
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zamów produkt przez formularz www

Zachwycający wygląd i oszałamiający dźwięk słuchawek dousznych AKG N20 sprawiają, że produkt ten łączy niedoścignioną wydajność z nieograniczoną możliwością przyłączania. Słuchawki AKG N20 mogą szczycić się doskonałą jakością dźwięku, uniwersalnym pilotem/ mikrofonem z trzema przyciskami i tym, że wyznaczają nowy punkt odniesienia w produkcji słuchawek dousznych. Wymagający melomani z pewnością docenią materiały klasy premium, materiałowy przewód, który nie plącze się oraz pół zamknięty design tylnej części słuchawek, dla doskonałej akustyki i lepszego odwzorowania basów. Jako eleganckie wcielenie nieskazitelnego dźwięku słuchawki N20 sprzedawane są z pakietem akcesoriów, w skład którego wchodzą: adapter do samolotu, narzędzia do czyszczenia oraz woreczek do transportu.

Cechy Produktu

- Uniwersalny pilot/mikrofon z trzema przyciskami: Kompatybilne z systemami Android i iOS, co pozwala na sterowanie telefonem, odtwarzaniem i głośnością. W prosty sposób przełączaj pomiędzy kompatybilnością Android i MFI*.
- Pełny pakiet akcesoriów o wysokiej jakości: Rozkoszuj się niesamowitymi wrażeniami dźwiękowymi, które zostały spotęgowane poprzez zastosowanie aluminium, miękkich silikonów i wytrzymałych materiałów.
- Ekspertyza dźwięku AKG:Czysta, światowej klasy sygnatura akustyczna z ciepłym basem, która wyniesie twoje muzyczne doznania na zupełnie nowy poziom.

Zawartość zestawu

- Słuchawki douszne AKG N20
- Kabel z materiału, który zapobiega plątaniu się przewodu
- Adapter do samolotu
- Narzędzie do czyszczenia
- Ochronne etui
- 3 pary wkładek dousznych (S,M,L)

Dane techniczne:

Czułosć 110dB SPL/V 1kHz
Konstrukcja dokanałowa
Pasmo przenoszenia 20 - 20 Hz Kup N20 na www.akg.waw.pl
Wtyk Jack 3,5mm
Impedancja 38 Ohm
Maksymalna moc wejściowa 10 mW
Kabel 1,2m

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru ios android samsung sony lg HTC pilot sterowanie słuchawki douszne dokanałowe mega bass n-20 akgn20

[ N20 black ]