Komentarze i oceny [69]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI
DOMOWE I DJ
SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE
SŁUCHAWKI
PROFESJONALNE I
MULTIMEDIALNE
MIKROFONY
PRZEWODOWE
MIKROFONY
BEZPRZEWODOWE
AKCESORIA
DO
SŁUCHAWEK
.::  START  :: PROMOCJE ::   ::   ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK MIKROFONY
BEZPRZEWODOWE


Powiększ zdjęcie nr 2

CU 4000 to ładowarka która zrewolucjonizowała system zarządzania zasilaniem akumulatorowym w mikrofonach bezprzewodowych AKG. Sercem systemu jest akumulator BP 4000 wyposażony w układ monitorujący. Zintegrowany mikroprocesor w sposób ciągły nadzoruje stan baterii i oblicza pozostały czas pracy. To rozwiązanie kładzie kres koszmarom związanym z wyczerpaniem się baterii w połowie występu. Kontrolowany przez procesor układ ładowania impulsowego realizuje proces ładowania w sposób szybki a jednocześnie łagodny a zintegrowany system zarządzania ładowaniem nadzoruje proces tak aby do akumulatora została dostarczona dokładnie taka ilość energii jak ta wcześniej z niego pobrana. Czujnik temperatury zapobiega przegrzaniu baterii podczas ładowania.

Układ zarządzania ładowaniem jest odpowiedzialny zarówno za pomiar energii pobieranej z akumulatora jak i dostosowanie poziomu ładowania akumulatora po dłuższej przerwie w użytkowaniu. Po rozpoczęciu procesu ładowania akumulatora układ zarządzania ładowaniem w BP 4000 przesyła niezbędne informacje do ładowarki CU 4000 w celu indywidualnego dopasowania procesu do potrzeb akumulatora. Ładowarka posiada funkcję przywracania baterii umożliwiającą sformatowanie ogniw i wyzerowanie układu sterującego którą użytkownik może w prosty sposób uruchomić w razie potrzeby w dowolnym momencie. Ładowarka wyposażona jest w dwa porty umożłiwiające ładowanie dwóch nadajników HT 4000 / HT 4500, PT 4000 / PT 4500 lub SPR 4 i dwa akumulatory jednocześnie. Zakup akumulatora BP 4000 oraz ładowarki CU 4000 to inwestycja która w krótkim czasie pozwala zredukować koszt jednorazowych baterii oraz wyeliminować ich wpływ na środowisko.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
Cechy charakterystyczne baterii CU 4000 :

- inteligentny system ładowania złożony z akumulatora BP 4000 oraz ładowarki CU 4000
- kontrolowana przez mikroprocesor funkcja monitorowania procesu ładowania / rozładowania
- szybkie ładowanie akumulatora w czasie 1 godz Kup AKG CU 4000 na www.akg.waw.pl
- system przywracania baterii (Battery Recovery Mode)
- układ styków zapewnia możliwość ładowania akumulatora bez konieczności wyjmowania go z nadajnika

Zestaw zawiera:

- ładowarkę CU 4000Kup AKG CU 4000 na www.akg.waw.pl
- akumulator BP 4000 (akupack)
- zasilacz sieciowy

Dodatkowe informacje:

prospekt produktu (pdf - wersja angielska) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi (pdf - wersja angielska) Pobierz plik pdf
deklaracja zgodności EU (pdf - wersja angielska) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru AKG CU 4000, AKG CU-4000, AKG CU4000, mikrofon bezprzewodowy, zestaw bezprzewodowy, system mikrofonowy bezprzewodowy, nadajnik systemu bezprzewodowego, ładowarka nadajnika bezprzewodowego

[ Ładowarka AKG CU 4000 ]