Komentarze i oceny [69]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI
DOMOWE I DJ
SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE
SŁUCHAWKI
PROFESJONALNE I
MULTIMEDIALNE
MIKROFONY
PRZEWODOWE
MIKROFONY
BEZPRZEWODOWE
AKCESORIA
DO
SŁUCHAWEK
.::  START  :: PROMOCJE ::   ::   ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK SŁUCHAWKI
DOMOWE I DJ


Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Powiększ zdjęcie nr 9
Powiększ zdjęcie nr 10
Zamów produkt przez formularz www

Firma AKG nigdy nie wprowadza rozwiązań, które nie stanowiłyby ulepszenia ich poprzednich wersji – mając również na względzie wszystkie potrzeby użytkowników. Dlatego też nowe słuchawki AKG Y55 z zamkniętą konstrukcją muszli odpowiadają potrzebom osób słuchających muzyki w ruchu – i każdego innego pasjonata dźwięków, który potrzebuje dobrego zaplecza technicznego. Te wysokiej jakości słuchawki oferują studyjną jakość dźwięku i spełniają wymagania cechujące pracę każdego DJ-a. Począwszy od wysokiej trwałości, przez komfort użytkowania, po zamkniętą konstrukcję, słuchawki Y55 to rozwiązanie stworzone z myślą o jeszcze lepszych reprodukcji niskich tonów i izolowaniu niechcianych zakłóceń. Wyjątkowo uniwersalne dzięki wbudowanemu mikrofonowi i odłączanemu przewodowi, a także adapterowi do złącza. Dzięki tym gustownym, dostępnym w dwóch kolorach słuchawkom, wykorzystującym specjalny mechanizm składania ułatwiający ich transport, możesz przenieść się do nowego wymiaru odsłuchu. Wysoce przenośne. Trwałe. Potężne i dumne. Precyzyjne, lekkie i elastyczne. AKG rozumie – bo słucha. Czy nie tego oczekujesz od firmy AKG ?Opis ze strony www.akg.waw.pl

Dźwięk bogaty w niskie tony prosto od AKG.
Nikt tak dobrze, jak firma AKG, nie rozumie potrzeb związanych z jakością reprodukowanego dźwięku oraz możliwością przełączania się muzyka skoncentrowanego na niskich tonach na rozmowy telefoniczne – właśnie po to stworzono model Y55.

Stworzone wg specyfikacji sprzętu didżejskiego i dostosowane do ciągłego ruchu: komfortowa zamknięta konstrukcja, wyposażona w obrotowe muszle, zapobiegająca przenikaniu dźwięków z otoczenia lub na zewnątrz.
Skoncentruj się na dźwięku – nie na hałasie z otoczenia: wybierz idealnie dopasowaną konstrukcję słuchawek Y55, która izoluje zakłócenia i przenikanie dźwięku w obu kierunkach.

Wyjątkowo uniwersalne dzięki dostępowi do zdalnych funkcji i mikrofonu oraz odłączanemu przewodowi i adapterowi złącza.
Mobilność jest kluczowa, gdy trzeba szybko się przemieszczać w pracy. Uniwersalne funkcje sterowania i mikrofon w przewodzie pozwalają odbierać rozmowy telefoniczne bez przerywania pracy. Odłączając przewód lub zakładając adapter, możesz uzyskać pełniejszą wygodę i większą uniwersalność rozwiązania. Urządzenie zgodne z większością smartfonów.

Mechanizm składania 3D-Axis zapewnia łatwość ich przenoszenia i przechowywania.
Ryzyka zniszczenia cennego sprzętu zawsze lepiej unikać, dlatego słuchawki Y55 wykorzystują mechanizm składania, dzięki któremu można je łatwo przechowywać i transportować, zapewniając im bezpieczeństwo nawet w długiej podróży.

Mocny, niezawodny sprzęt w gustownej stylistyce, dostępny w dwóch kolorach.
Nie każdy może zostać DJ-em – ale ten, kto może, chętnie bierze udział w imprezie, nie tracąc panowania nad konsoletą.

Dane techniczne:

Przetworniki dynamiczne
Konstrukcja nauszna, zamknięta
Pasmo przenoszenia 16 - 24000 Hz Kup Y55 na www.akg.waw.pl
Efektywność 115 dB SPL/V
Impedancja 32 Ohm
Maksymalna moc wejściowa 2000 mW
Waga (bez przewodu) 450 g Kup Y55 na www.akg.waw.pl
Kabel Przewód w 99,99% beztlenowy o długości 1,2 m
Połączenie pokryty złotem jack 3,5 mm stereo
Dostępne kolory biały

Dodatkowe informacje:

prospekt produktu (pdf 2.1 MB) Pobierz plik pdf

UWAGA !. DOSTĘPNA TYLKO WERSJA Z BIAŁYMI WYKOŃCZENIAMI !!!!.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru y55, y 55, y-55, y - 55,
DJ, słuchawki domowe, słuchawki dj, słuchawki dla dj, słuchawki profesjonalne, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki nauszne, słuchawki zamknięte, słuchawki z kablem jednostronnym, słuchawki zamknięte, słuchawki smartfon, słuchawki do smartfona, słuchawki do androida, słuchawki android, słuchawki windows, słuchawki blackberry, słuchawki do blackberry, słuchawki z pilotem uniwersalnym, słuchawki ze sterowaniem uniwersalnym, słuchawki iphone, słuchawki do iphone, słuchawki ios, słuchawki apple, słuchawki do apple, słuchawki nokia, słuchawki do nokii, słuchawki z pilotem, słuchawki ze sterowaniem

[ Słuchawki nauszne dla DJ-ów AKG Y55 ]