Komentarze i oceny [69]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI
DOMOWE I DJ
SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE
SŁUCHAWKI
PROFESJONALNE I
MULTIMEDIALNE
MIKROFONY
PRZEWODOWE
MIKROFONY
BEZPRZEWODOWE
AKCESORIA
DO
SŁUCHAWEK
.::  START  :: PROMOCJE ::   ::   ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE


Powiększ zdjęcie nr 2
[ Kapsuła AKG K 3003 iPhone ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Etui do AKG K 3003 iPhone ]
Powiększ zdjęcie nr 4
[ Kabel do AKG K 3003 iPhone ]
Powiększ zdjęcie nr 5
[ Przetworniki AKG K 3003 iPhone ]
Powiększ zdjęcie nr 6
[ Pilot do AKG K 3003 iPhone ]
Powiększ zdjęcie nr 7
[ Przej¶ciówka audio do AKG K 3003 iPhone ]
Powiększ zdjęcie nr 8
[ Przej¶ciówka lotnicza do AKG K 3003 iPhone ]
[ Wtyk do AKG K 3003 iPhone ]
Zamów produkt przez formularz www

Słuchawki referencyjne K 3003 i są owocem wielu dekad doświadczenia w dziedzinie tworzenia rozwiązań technicznych w branży audio oraz rezultatem połączenia wiedzy naukowej specjalistów z AKG z najlepszymi materiałami. Wykonane ze stali nierdzewnej obudowy kapsuł zastosowane w słuchawkach są wyjątkowo wytrzymałe, proste w użyciu a ich dodatkowymi zaletami są ponadczasowy design oraz szybka adaptacja do temperatury ciała użytkownika w pomieszczeniach lub na wolnym powietrzu.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
SOLIDNA OBUDOWA
Obudowa słuchawek wykonana jest na drodze obróbki jednego elementu ze stali nierdzewnej. Solidna obudowa nie tylko zapobiega ścieraniu powierzchni ale chroni również przed uszkodzeniem znajdujące się wewnątrz elementy słuchawek.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
PILOT STERUJĄCY Z METALIZOWANĄ OBUDOWĄ
Pilot umożliwia odbieranie lub kończenie rozmów telefonicznych, przeskok do następnego utworu, zatrzymanie odtwarzania oraz regulację głośności. Metalizowana obudowa zapewnia wytrzymałość konstrukcji oraz odporność na ścieranie i zadrapania.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
WTYK JACK ZE STALI NIERDZEWNEJ
Wtyk jest platerowany różowym złotem w celu zapewnienia najmniejszych strat dźwięku przy zachowaniu jego najwyższej jakości. Dodatkowo w górnej części został umieszczony w kołnierzu ze stali nierdzewnej w celu zapewnienia solidnego połączenia.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
PRZEWODY WYKONANE Z NOWYCH MATERIAŁÓW
Powłoka przewodów sygnałowych została wykonana ze specjalnie opracowanych tworzyw i materiałów silikonowych dzieki czemu przewody są odporne na skręcanie oraz przerwanie co zapewnia ich długowieczność oraz zachowanie jakości dźwięku.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
TECHNOLOGIA HYBRYDOWA "Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI"
Model K 3003 ustanawia nowy punkt odniesienia w jakości dźwięku poprzez innowacyjne połączenie przetwornika dynamicznego z podwójnym przetwornikiem elektrodynamicznym z kotwicą zrównoważoną we wspólnej kapsule. Połączenie to zapewnia doskonały dźwięk oraz niezrównaną wytrzymałość mechaniczną. Dzięki umieszczeniu przetwornika dynamicznego za przetwornikami elektrodynamicznymi słuchawki nie potrzebują dodatkowych przełączników korekcji częstotliwości co eliminuje potencjalne zakłócenia. Przetworniki elektrodynamiczne oferują wyjątkowe odwzorowanie tonów średnich oraz wysokich przy minimalnym poborze prądu ze źródła. Dzieki dużej amplitudzie wychylenia membrany przetworniki dynamiczne zapewniają dobre odwzorowanie basów oraz wsparcie dla przetworników elektrodynamicznych czego rezultatem jest dźwięk o jakości referencyjnej w każdych warunkach.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
DŹWIĘK DOSTROJONY DO UŻYTKOWNIKA
Model K 3003 to jedyne w swoim rodzaju słuchawki klasy high end z przetwornikami 3-drożnymi umożliwiające indywidualne dopasowanie brzmienia do preferencji użytkownika. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wymiennych pierścieni filtrujących zapewniających możliwość uzyskania trzech różnych charakterystyk akustycznych oraz korekcji tonów niskich, średnich i wysokich zgodnie z poniższym diagramem:

KOMPATYBILNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI
Wersja K 3003 kompatybilna jest z wyszystkimi urządzeniami audio. Wersja K 3003i wyposażona w pilota oraz mikrofon przeznaczona jest do urządzeń firmy Apple.Dodatkowo mikrofon w wersji K 3003i jest kompatybilny z telefonami Blackberry. Inne urządzenia mogą wymagać odpowiedniej przejściówki. Współpraca z ograniczeniem do odtwarzania dźwięku możliwa jest z wszystkimi urządzeniami audio z wykorzystaniem przejściówki audio 4-pin - 3-pin.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
TYPPILOTMIKROFONAUDIO
iPod nano (4 generacji i
nowsze z oprogramowaniem 1.0.3)
taktaktak
iPod classic (120 GB z
oprogramowaniem 2.0.1)
taktaktak
iPod touch (2 generacji i
nowsze z oprogramowaniem 2.2 lub nowszym)
taktaktak
iPod shuffle (3 generacji i
nowsze)
taknietak
iPhone 3GS, 4 taktaktak
iPad taktaktak
inne urządzenia   tak

Dostępne akcesoria

- skórzane etui transportowe zaprojektowane specjalnie dla modelu K 3003 chroni zarówno słuchawki jak i inne akcesoria przed uszkodzeniami mechanicznymi
- zestaw wkładek dopasowujących w 3 różnych rozmiarach zapewniających mechaniczną stabilizację słuchawek w uchu oraz odpowiednią jakość dźwięku. Wkładki wykonane są z antyalergicznego tworzywa wykonanego bez dodatku lateksu. Kup K-3003 iPhone na www.akg.waw.pl
- przejściówka lotnicza stereo - 2 x mono umożliwia podłączenie słuchawek do pokładowych systemów rozrywki w samolotach pasażerskich w nie wyposażonych
- przejściówka audio 4-pin - 3-pin umożliwia podłączenie słuchawek do dowolnego urządzenia audio (dostępna tylko w modelu K 3003i)

Dane techniczne:

Przetworniki hybrydowe (dynamiczny + 2 elektrodynamiczne z kotwicą zrównoważoną na stronę)Kup K-3003 iPhone na www.akg.waw.pl
Konstrukcja zamknięta dokanałowa
Pasmo przenoszenia 10 - 30000 Hz
Czułość 125 dB
Impedancja 8 Ohm Kup K-3003 iPhone na www.akg.waw.pl
Maksymalna moc wejściowa 15 mW
Waga bez kabla 10g
Kabel 1,2 m
Połaczenie jack 3,5 mm 4 pin z przejścióką na jack 3,5 mm 3 pin (stereo)

Dodatkowe informacje:

Recenzja słuchawek AKG K 3003 w "What HiFi z targów IFA 2011" (wersja angielska) Zobacz stronę www


Zobacz również:
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru AKG K 3003, AKG K-3003, AKG K 3003 iPhone, AKG K-3003-iPhone, AKG K-3003iPhone, AKG K 3003iPhone, AKG K3003-iPhone, AKG K3003iPhone, słuchawki audiofilskie, słuchawki referencyjne, słuchawki hi-end, słuchawki high end, słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki przenośne, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, słuchawki do Blackberry, słuchawki do telefonu, słuchawki telefoniczne, słuchawki z mikrofonem, słuchawki z pilotem, słuchawki dokanałowe, słuchawki zamknięte

[ Słuchawki AKG K 3003 iPhone ]