Komentarze i oceny [69]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI
DOMOWE I DJ
SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE
SŁUCHAWKI
PROFESJONALNE I
MULTIMEDIALNE
MIKROFONY
PRZEWODOWE
MIKROFONY
BEZPRZEWODOWE
AKCESORIA
DO
SŁUCHAWEK
.::  START  :: PROMOCJE ::   ::   ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY
ARCHIWALNE


Powiększ zdjęcie nr 2
[ AKG Y15 czarne ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ AKG Y15 białe ]

Zaufaj AKG, jeśli chcesz uzyskać dźwięk najwyższej jakości dostarczony w słuchawkach dousznych – wszystkie zalety rozwiązań audio dla podróżujących profesjonalistów.
Konstrukcja półotwarta słuchawek dousznych AKG wykorzystuje wsparcie 15-milimetrowych przetworników, zapewniając parametry audio i technologię reprodukcji niskich tonów nie z tego świata – zyskujesz najwyższą jakość w komfortowym opakowaniu. Bez względu na wybrany poziom głośności – kontrolowany niezależnie od urządzenia odtwarzającego – gwarantowana jest reprodukcja dźwięku w pełnym zakresie. Specjalna douszna konstrukcja słuchawek AKG Y15 sięga aż do przewodu słuchowego, dzięki czemu nie wypada z ucha, a do tego blokuje wszelkie zakłócenia pochodzące z zewnątrz. Wykorzystana w nich technologia dźwięku autorstwa firmy AKG sprawi, że odkryjesz zupełnie nową jakość odsłuchu i nowy komfort użytkowania. Zaprojektowane do podróży razem z Tobą i dostępne w trzech kolorach. Dzięki temu słuchawki lepiej się dopasowują do ucha, zapewniając lepszych odsłuch i wrażenia dotykowe. Wkrótce się przekonasz, że są nie do zastąpienia – bez względu na to, gdzie się udajesz.

Najbardziej komfortowe na świecie słuchawki douszne z niezależną funkcją regulacji głośności, w wielokrotnie nagradzanej technologii AKG.
Te lekkie słuchawki douszne zapewniają jakość dźwięku, która znacznie przekracza powszechne oczekiwania – a przy tym oferują wygodną funkcję regulacji głośności.

Atrakcyjna, ultralekka konstrukcja dostępna w trzech kolorach (biały, niebieski, brązowy).
Niewielkie słuchawki douszne, które możesz dopasować do swojego stylu i preferencji osobistych. To, że tak ciężko pracują na Twoją przyjemność, nie znaczy, że muszą wyglądać nieatrakcyjnie. Jest wprost przeciwnie.

Wysoce przenośne: idealne rozwiązanie do podróży wyposażone w miękki pokrowiec
Bez względu na to, jak podróżujesz lub jakie urządzenia przenośne ze sobą zabierasz, słuchawki AKG Y15, wyposażone w niezależną funkcję regulacji głośności i dodatkowy pokrowiec, pozwolą Ci przekształcić czas w drodze w niezrównane wrażenia ze słuchania muzyki.

Doskonale dopasowane i komfortowe.
Jeśli mowa o komforcie, słuchawki AKG Y15 nie mają sobie równych dzięki nowoczesnym wkładkom piankowym, idealnie dopasowanym do budowy ucha. Są tak lekkie, że nie będziesz odczuwać potrzeby ich zdejmowania.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
Cechy charakterystyczne słuchawek Y 15:

- Najbardziej komfortowe na świecie słuchawki douszne z niezależną funkcją sterowania głośnością, w wielokrotnie nagradzanej technologii AKG.
- Atrakcyjna, lekka konstrukcja dostępna w trzech kolorach (biały, niebieski, brązowy)
- Wysoce przenośne: idealne rozwiązanie do podróży wyposażone w miękki pokrowiec
- Doskonale dopasowane i komfortowe Kup Y15 na www.akg.waw.pl

Dane techniczne:

Przetworniki dynamiczne
Konstrukcja półotwarta, douszna
Pasmo przenoszenia 17 - 23000 Hz Kup Y15 na www.akg.waw.pl
Czułość 111 dB
Impedancja 32 Ohm
Maksymalna moc wejściowa 10 mW
Waga (bez przewodu) 5 g Kup Y15 na www.akg.waw.pl
Kabel 1 m OFC
Połączenie jack 3,5 mm stereo
Dostępne kolory czarny, niebieski, biały

Dodatkowe informacje:

prospekt produktu (pdf 1 MB) Pobierz plik pdf

UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor słuchawek !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Poniżej wyswietlono 1 komentarzy i ocen produktu:

Wypadkowa ocena produktu: 5/5wypadkowa ocena transkacji: 5/5wypadkowa srednia ocena: 5/5

~Marcin Mindadodano 2015-03-11 o godz.12:01:41
ocena produktu: 5, ocena transakcji: 5, srednia ocena: 5 
komentarz: Witam serdecznie jeżeli chodzi o całą transkację wszystko bez zarzutów a słuchawki sprawują sie rewelacyjnie póki co, czysty i płynny dzwięk firmaa godna polecenia pozdr
Powieksz do pelnego rozmiaru AKG Y15, AKG Y 15, AKG Y-15, słuchawki przenośne, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, słuchawki do MP3, słuchawki do odtwarzacza MP3, słuchawki do odtwarzaczy MP3, słuchawki półotwarte, słuchawki douszne

[ Słuchawki douszne AKG Y15 niebieskie ]