Komentarze i oceny [69]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI
DOMOWE I DJ
SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE
SŁUCHAWKI
PROFESJONALNE I
MULTIMEDIALNE
MIKROFONY
PRZEWODOWE
MIKROFONY
BEZPRZEWODOWE
AKCESORIA
DO
SŁUCHAWEK
.::  START  :: PROMOCJE ::   ::   ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK

Powiększ zdjęcie nr 2
Zapytaj o dostepnosc produktu

Zaufaj AKG, jeśli chcesz uzyskać dźwięk najwyższej jakości dostarczony w wysoce mobilnych słuchawkach dousznych – wszystkie zalety rozwiązań audio dla podróżujących profesjonalistów
Konstrukcja półotwarta słuchawek dousznych AKG wykorzystuje wsparcie 15-milimetrowych przetworników, zapewniając parametry audio i technologię reprodukcji niskich tonów nie z tego świata – zyskujesz najwyższą jakość w komfortowym opakowaniu. W dzisiejszym „zabieganym” świecie możesz potrzebować czegoś lepszego niż tylko dobre urządzenie audio. Model AKG Y16 zapewnia pełną funkcjonalność słuchawek dołączanych do urządzeń przenośnych – od smartfonów po odtwarzanie mp3 i inne. Za sprawą dołączonego mikrofonu i funkcji zdalnej regulacji możesz wykonywać połączenia telefoniczne, swobodnie przełączając się między słuchanymi utworami. Specjalna douszna konstrukcja słuchawek AKG Y16 sięga aż do przewodu słuchowego, dzięki czemu nie wypada z ucha, a także blokuje wszelkie zakłócenia pochodzące z zewnątrz. Konstrukcja słuchawek zapewni Ci wysoki komfort użytkowania, a technologia audio firmy AKG pozwoli Ci odkryć nowy standard odsłuchu. Zaprojektowane do podróży razem z Tobą i dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Dzięki dokładnie dopasowanej konstrukcji zyskujesz lepsze wrażenia dźwiękowe. Wkrótce się przekonasz, że są nie do zastąpienia – bez względu na to, gdzie się udajesz.

Słuchawki douszne oferujące uniwersalność, obsługę mikrofonu jednym przyciskiem, funkcje zdalnej regulacji oraz wielokrotnie nagradzaną technologię dźwięku firmy AKG.
Te lekkie słuchawki douszne zapewniają jakość dźwięku, która znacznie przekracza powszechne oczekiwania – a przy tym oferują większą funkcjonalność, pozwalając na szybkie przełączanie się między funkcjami smartfona i ulubionymi ścieżkami muzycznymi. Słuchaj tylko tego, co chcesz usłyszeć – i tak jak chcesz usłyszeć, korzystając z nowoczesnych funkcji łączności.

Wysoce przenośne: idealne rozwiązanie do podróży wyposażone w miękki pokrowiec, pasujące do niemal każdego urządzenia przenośnego.
Bez względu na to, jak podróżujesz lub jakie urządzenia przenośne ze sobą zabierasz, słuchawki AKG Y16 pozwolą Ci przekształcić czas w drodze w niezrównane wrażenia ze słuchania muzyki. Wyłącz muzykę, aby odebrać połączenie na smartfonie, korzystając z wbudowanego mikrofonu i funkcji zdalnej regulacji. Dysponując tymi słuchawkami, możesz poradzić sobie w każdej sytuacji. Tak, właśnie. A na dłuższe podróże możesz je schować do miękkiego pokrowca, zapewniając im bezpieczeństwo.

Atrakcyjna, ultralekka konstrukcja dostępna w dwóch ciekawych wersjach kolorystycznych (szary z białymi akcentami i biały z szarymi akcentami).
Niewielkie słuchawki douszne, które możesz dopasować do swojego stylu i preferencji osobistych. To, że tak ciężko pracują na Twoją przyjemność, nie znaczy, że muszą wyglądać nieatrakcyjnie. Jest wprost przeciwnie.

Doskonale dopasowane i komfortowe.
Jeśli mowa o komforcie, słuchawki AKG Y16 nie mają sobie równych dzięki nowoczesnym wkładkom piankowym, idealnie dopasowanym do budowy ucha. Są tak lekkie, że nie będziesz odczuwać potrzeby ich zdejmowania.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
Cechy charakterystyczne słuchawek Y 15:

- Słuchawki douszne oferujące uniwersalność, obsługę mikrofonu jednym przyciskiem, funkcje zdalnej regulacji oraz wielokrotnie nagradzaną technologię dźwięku firmy AKG.
- Wysoce przenośne: idealne rozwiązanie do podróży wyposażone w miękki pokrowiec, pasujące do niemal każdego urządzenia przenośnego.
- Atrakcyjna, ultralekka konstrukcja dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych (szary z białymi akcentami i biały z szarymi akcentami).
- Doskonale dopasowane i komfortowe Kup Y16 na www.akg.waw.pl.

Dane techniczne:

Przetworniki dynamiczne
Konstrukcja półotwarta, douszna
Pasmo przenoszenia 17 - 23000 Hz Kup Y16 na www.akg.waw.pl
Czułość 111 dB
Impedancja 32 Ohm
Maksymalna moc wejściowa 10 mW
Waga (bez przewodu) 5 g Kup Y16 na www.akg.waw.pl
Kabel 1,2 m OFC
Połączenie jack 3,5 mm stereo
Dostępne kolory ciemno-szary, biały

Dodatkowe informacje:

prospekt produktu (pdf 1 MB) Pobierz plik pdf

UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor słuchawek !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Poniżej wyswietlono 1 komentarzy i ocen produktu:

Wypadkowa ocena produktu: 5/5wypadkowa ocena transkacji: 5/5wypadkowa srednia ocena: 5/5

~Piotr Rutkowskidodano 2015-05-04 o godz.20:52:55
ocena produktu: 5, ocena transakcji: 5, srednia ocena: 5 
komentarz: Wszystko szybko łatwo i przyjemnie. Słuchawki są super.
Zdjęcie AKG Y16, AKG Y 16, AKG Y-16, słuchawki przenośne, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, słuchawki do MP3, słuchawki do odtwarzacza MP3, słuchawki do odtwarzaczy MP3, słuchawki półotwarte, słuchawki douszne

[ Słuchawki douszne AKG Y16 ]